شنبه, 31 تیر 1396

 

مسابقه ایران


ردیف


عنوان جایزه


جایزه گیرنده


نام فیلم


به خاطر


1


تنديس طلايي به فيلم اول


علیرضا  هاشم‌پور


آلزایمر

گرافیک متناسب و نوآورانه با موضوع فیلم و استفاده خلاق از عناصر تصویری صدا گذاری مناسب


2

تنديس نقره اي به فيلم دوم

سارا طبیب زاده

خانم گل میخکی

نگاه و حرف شاعرانه و فضا سازی  دلنشین


3

تنديس برنزي به فيلم سوم

بهنام  دلداده

بخش زایمان

خلاقیت و نگاه نو در به تصویر کشیدن و بیان داستان


4

تنديس طلايي به بهترين فيلم با موضوع كودك و نوجوان


صادق جوادی


کچل کفتر باز

استفاده از تکنیک کلاسیک پویانمایی در خدمت ادبیات عامیانه


5

تنديس طلايي به بهترين اثر تلويزيوني

علی حسینخان/ مرتضی احمدوند

این هم پول ماهی

به نور پردازی لطیف و شاعرانه و نگاه تصویرگرانه به ادبیات کودک و تلفیق ظریف مهارت دو و سه بعدی


6

تنديس طلايي به بهترين اثر تبليغي

بابک نکویی / بهنود نکویی

پاکت پلاستیکی پیلگون

ایجاد قاب تصویری زیبا در قالب پویانمایی پر تحرک، مناسب و موجز


7

تنديس نقره اي به بهترين فيلم تجربي

مهدی  آقاجانی

اینسان

بیانی متفاوت، تأثیر گذار و نوآورانه در اقتباس از شاهکارهای ادبی


8

تنديس طلايي به بهترين فيلمنامه

مونا  عبداله شاهی

خط قرمز

برخورد شوخ طبعانه با خشونت تلخ


9

تنديس طلايي به بهترين پويانما
 ( انيماتور)

حامد  اکرمی/

محمدحسین اعظم پور

کرماندو

زمان بندی و طراحی جذاب و روان در بیان داستان


10

تنديس طلايي به بهترين فضاسازي

معين صمدى

آواز شب  و راز آن درخت

فضاسازی لطیف و شاعرانه


11

تنديس طلايي به بهترين موسيقي

پژمان  خلیلی

بچه گربه و زنی زیر یخ ها آواز می خواند

موسیقی در خدمت اثر و همراهی با مضون فیلم و استفاده به جا از سازهای مورد نیاز در تأثیر گذاری فیلم


12

تنديس طلايي به بهترين صداگذاري

چنگیز  صیاد

بچه گربه

استفاده از صداهای به جا و صداسازی مناسب برای القاءفضای فیلم


13

تندیس طلایی به بهترین فیلم با موضوع تولید ملی

سعادت  رحیم زاده

کودکان دشت

پرداختن به عناصر بومی و توجه به تولید ملی در قالب ارائه یک تکنیک هنرمندانه


14

تندیس طلایی به بهترین فیلم با حمایت از کار وسرمایه ایرانی

محمود سلطان پور

رویای من

توجه به سرمایه ی ملی با نگاهی شاعرانه


15

تنديس طلايي به بهترين اثر بلند

محمد ابوالحسنی/ عبدالحسین ابوالحسنی

تهران 1500

به جهت حمایت از پویانمایی و رونق چرخه صنعت پویانمایی در ایران


16

جايزه ويژه هيات داوران

شیوا  صادق اسدی

بچه گربه

هماهنگی تمام عناصر شامل صدا و موسیقی تصویر سازی پویانمایی جسارت و بداعت در ایجاد فضای دلهره آور


17

جايزه ويژه دبير جشنواره

وجیه الله فرد مقدم

ــــــ

نیم قرن تلاش صادقانه


18

دیپلم افتخار

بهروز شهامت

اینسان  و توکا درقفس و ماسوله

صداگذاری


19

دیپلم افتخار

مهناز یزدانی

مرد ، بت ، گربه

فیلم نامه


20

دیپلم افتخار

مهدی علی بیگی

لینا لوک

انیمیت شایسته و پرتحرک


21

دیپلم افتخار

فاطمه  جعفری

حکایت کلاه غیبی

نگاهی نو به شیوه سنتی پویانمایی عروسکی


22

دیپلم افتخار

فاطمه خادمی /

حمید حسنی

زاغی

طراحی شخصیت

 

مسابقه دینی و مفاهیم ارزشمند انقلاب اسلامی (معناگرا)

ردیف

عنوان جایزه

جایزه گیرنده

نام فیلم

به خاطر





1



تندیس طلایی به بهتربن فیلم با موضوع های دینی



سیدعلیرضا گلپایگانی/
بهنام دلداده




آقای مهربان

ساختار قوی، فیلم نامه پیوسته و مستند، کشش و جذابیت داستانی و بصری، استفاده از رنگ و انیمه به جا، نور پردازی مناسب، زبان لطیف در بیان مفاهیم دینی، پرداخت فنی، استفاده به جا از مفاهیم دینی، ابعاد تکنیکی بسیار عالی و در خدمت اثر و الگویی مناسب برای سینمای نوپای دینی ما.




2


دیپلم افتخار بهترین فیلم با مفاهیم ارزشمند انقلاب اسلامی (معناگرا)



محمد لطفعلی



آنها زنده اند

استفاده از نثر زیبا و تاثیرگذار ، بیان و نگاه متفاوت و خلاقانه به موضوع دفاع مقدس، ایجاد نسبت درست بین تکنیک و محتوای اثر در زمینه کیفیت فنی و تصویری و بیان مفاهیم عمیق در کوتاه‌ترین زمان ممکن.

 

مسابقه دانشجویی

ردیف

عنوان جایزه

جایزه گیرنده

نام فیلم

به خاطر


1

تندیس طلایی به بهتربن کار گردانی

حمید رضا بیات

ببین من چه خوب  میگم

 

لی اوت ، شخصیت پردازی، زمان بندی، انیمه و پرداختن به یک داستان کودکانه متناسب با گروه سنی کودک .


2

تندیس طلایی به بهترین فیلمنامه

هاجر مهرانی

نمکی

نگاهی تازه به متل های ایرانی و به روز کردن یک داستان قدیمی


3

تندیس طلایی به بهترین

الهه بهین

داستان یک سنگ

اقتباس خوب و مناسب از منابع داستان و نوآوریدر طراحی و پردازش صحیح قصه.