جمعه, 05 خرداد 1396

 

ردیف

عنوان

کارگردان

تهیه کننده

1

المپیک 2012

بابک نکویی/ بهنود نکویی

بابک نکویی/ بهنود نکویی

2

امیر پسر کاغذی
(قسمت اول)

مسعود حمزه ای

نژلا نوشیروانی

3

این هم پول ماهی

علی حسینخان / مرتضی احمدوند

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

4

اینسان

مهدی  آقاجانی

مهدی  آقاجانی

5

آبکی

بهاره بخارایی

بهاره بخارایی

6

آلزایمر

علیرضا  هاشم‌پور

علیرضا  هاشم‌پور

7

آنها زنده اند

محمد لطفعلی

حسن علی اربابی

8

آهوی گردن دراز

سید حسن سلطانی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

9

آواز شب

معين صمدى

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

10

آوای نو قسمت1 خاطرات نوروزی

بابک نکویی/ بهنود نکویی

بابک نکویی/ بهنود نکویی

11

باغ هزار دخترون

لیلا خلیل زاده

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

12

بچه گربه

شیوا  صادق اسدی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

13

بخش زایمان

بهنام  دلداده

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

14

پیغامی از خاک

سروش خادمی

سروش خادمی

15

تاجر خسیس

سروش خادمی

سروش خادمی

16

تصعید

شکیبا  شعبانی

مهدی خرمیان

17

تکامل

مهدی علی بیگی

معین  صمدی

18

توکایی در قفس

مهرداد  شیخان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

19

تونل (خارج از مسابقه)

مریم کشکولی نیا

محمد حبیبی

20

تیزر تبلیغاتی پاکت پلاستیکی پیلگون

بابک نکویی/ بهنود نکویی

بابک نکویی/ بهنود نکویی

21

تیزر تبلیغاتی کنسرو فِرِش

بابک نکویی/ بهنود نکویی

بابک نکویی/ بهنود نکویی

22

جزیره ماشینها-2

داریوش بیگدلو  / امیرمحمد

امیر محمد

23

چرا این تلفن زنگ نمیزند

هادی یقین لو

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

24

چرا مگس را نباید کشت !

فرهاد علیزاده

فرهاد علیزاده

25

حکایت کلاه غیبی

فاطمه  جعفری

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

26

خانم گل میخکی

سارا طبیب زاده

سارا طبیب زاده

27

خط قرمز

مونا  عبداله شاهی

مونا  عبداله شاهی

28

خیلی مجازی , خیلی مقوایی

پیام قربانی

محمد مظلوم پور

29

داستان زندگی مداد قرمز

علیرضا  چیتایی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

30

دلپذیر بابا

مرتضی نجفی / محسن نجفی

مرتضی نجفی

31

دیو دیگ به سر

اصغر صفار/ بابک سبحانی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

32

راز آن درخت

معين صمدى

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

33

رقص قاصدک ها

وحید شاکری

وحید شاکری

34

روزنه

امیر مهران

حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی

35

رؤیای من

محمود سلطان پور

محمود سلطان پور

36

زاغی

غلامرضا  حسنی

غلامرضا حسنی/ حمید حسینی

37

زمین 2

محمد علی بهنام پویا

موسسه فرهنگی هنری روزگار طرفه

38

زندگی من

مهری رحیم زاده/

امیررضا جلالیان

انجمن سینمای جوانان  قزوین

39

زنی زیر یخ ها آواز
می خواند

مریم  خلیل زاده

مریم  خلیل زاده  / مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

40

سه تراژدی

صادق کرایی

صادق کرایی

41

عبدو ودریای سبز
(خارج از مسابقه)

مهدی خرمیان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

42

قصه های جور واجور
(کدو قلقله زن)

فرخ  یکدانه

مرکزفرهنگي هنري صبا

43

قلدر خان

ژیان دیباوری

مرکزفرهنگي هنري صبا

44

کتاب قصه

عباس عباسی وزین

عباس عباسی وزین

45

کچل کفترباز

صادق جوادی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

46

قانون طبیعت

فرشید منفرد / پویا عباسیان

پویا  عباسیان

47

کرماندو

حامد  اکرمی

علیرضا  گلپایگانی

48

کشاورز و خروس

پروین  تجوید

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

49

کودکان دشت

سعادت  رحیم زاده

مرکزفرهنگي هنري صبا

50

لبخندهای خاکی

محمدجمال محمدپور

سید مسعود صفوی

51

لنچهای چابهار

حسین مظلوم

حسین مظلوم

52

لینا لوک

معین صمدی

زهرا حيدرى

53

ماجراهای بهادر
 (خارج از مسابقه)

مهدی خرمیان

مرکزفرهنگي هنري صبا

54

ماجراهای دومینو

حمیدرضا  دارستانی

مهدی مطوری / حسین صفا

55

ماجراهای میرزا بلد

الهام مرتضوی

الهام مرتضوی

56

ماسوله

بهرام عظیمی

مرکزفرهنگي هنري صبا

57

مانی و نقاشی های سرگردان

علی درخشی / عباس جلالی یکتا

سید مسعود صفوی

58

مدرسه ی پر ماجرا
(از مجموعه ی هزارو یک داستان)

سعید  ضامنی آتنی

بابک  نظری

59

مرد، بت، گربه

مهناز یزدانی

مهناز یزدانی

60

من ، همسرم و گاومون

آزاده  معزي

آزاده  معزي

61

ميچكا

عليرضا صالحي

مرکزفرهنگي هنري صبا

62

ننه کلاغه و روباهه

محمد علي  سليمانزاده

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

63

نور آشام

رامین مصاحبی محمدی

بتول مصاحبی محمدی

64

همسایه ها - اعتیاد

حسن توکلی آبدانسری

محمد امین  همدانی

65

هنرمند

مقداد اخوان

مقداد اخوان

66

یه دسته گل

مجید احمدی

حمیدرضا قنبری