شنبه
تیر
1396
31
 



 

 

 

آثار پویانمایی

ردیف

عنوان

کارگردان

تهیه کننده

1

1912

نوشین خائفی اشکذری

نوشین خائفی اشکذری

2

اتاق 311-
چیکار میتونم برات بکنم

امین حق شناس

امین حق شناس

3

اتوبوس خوشبختی

علی بیطرف- محمود مختاری

علی بیطرف

4

اجل معلق

شیوا ممتحن

مسعود صفوی

5

اختیار

شکیبا شعبانی

مرکز پویانمایی صبا

6

اسب...

محمدرضا عباس پور

محمدرضا عباس پور

7

استاندارد - تنظیم ترازوها

احسان طاهری

سعید ترخانی

8

استریپی

بابک  نکویی - بهنود نکویی

بابک نکویی -
استودیو گنبد کبود

9

اصا

پدرام تقوی

پدرام تقوی

10

الویه ویشتا

بابک نکویی

بابک نکویی-

استودیو گنبد کبود

11

امینیشن

امین ملکیان

امین ملکیان

12

این یک در نیست !

حسین ضیائی

حسین ضیائی

13

اینرو اونرو

مهدی علی بیگی

مهدی علی بیگی

14

آقای بنفش

عباس جلالی یکتا -

حجت اعظم پور

احسان رسول اف

15

آگهی تبلیغاتی بانک
 اقتصاد نوین

فرید یا حقی -

داوود مرگان

استودیو چپ چین

16

آگهی تلویزیونی بانک ملت |
 تلفن بانک

فرشید منفرد

تهمتن امینیان

17

آگهی تلویزیونی بانک ملت |
 کد بانک

فرشید منفرد

تهمتن امینیان

18

آگهی تلویزیونی بانک ملت |
 همراه بانک

فرشید منفرد

تهمتن امینیان

19

آنونس سینمایی شهر موشها

بابک نکویی -

بهنود نکویی

بابک نکویی-

استودیو گنبد کبود

20

آوای مهر

مطهره میرزایی

مطهره میرزایی

21

بارش گنج

امین حسین ونکی

امین حسین ونکی

22

باغ خیال(مینای اصفهان)

هادی رحمتی

اتحادیه تعاونی های صنایع دستی استان تهران

23

باید گشت

بابک نکویی -

بهنود نکویی

بابک نکویی-

استودیو گنبد کبود

24

بر عکس

الیکا مهران پور

الیکا مهران پور

25

بزغاله های ابری

حمید کریمیان

امورسینمایی کانون پرورش فکری کودکان و

نوجوانان

26

بزن بریم سینما 1

بهرام عظیمی

محمد ابوالحسنی

27

پات

اعظم آقالوی

نگین هاشم الحسینی

28

پدر

فرشید منفرد

نیما بانک

29

پدربزرگ

شیوا صادق اسدی

امور سینمایی کانون

پرورش فکری کودکان و

نوجوانان

30

پرنده

داوود مقدمی

داوود مقدمی

31

پسرک

مونا عبداله شاهی

محمد حبیبی

32

تار و پود

امیر هوشنگ معین

امیر هوشنگ معین

33

تاریخ از این ور

اصغر صفار

مسعود صفوی

34

تمام زمستان هایی که ندیده ام

امید خوش نظر

مسعود صفوی

35

تیزر بازی پروانه

رسول زرین هادی طبسی

علی منصوری

36

تیزر ششمین سمپوزیوم مجسمه سازی تهران

امیر مهران

مهرداد اسکویی

37

تیزر زمستان

بابک نکویی - بهنود نکویی

بابک نکویی -
استودیو گنبد کبود

38

تیزر معرفی بسته های پیامکی همراه اول

فائزه سپهر صادقیان

اشکان رهگذر

39

جاحکایتی - اندر حکایت چغندر فروش گوشت تلخ

فائزه سپهر صادقیان

مریم دهقانپور


(به سفارش شبکه آی فیلم)

40

جویش

سیامک تکلو

نگار اسکندرفر

41

چرخش

پگاه ایزدیان

پگاه ایزدیان

42

چه دنیای قشنگی 

(خارج از مسابقه)

امیر فیضی

مرکز پویانمایی صبا

 - سید احمد کلانتری

43

حرکت

عباس عباسی وزین

عباس عباسی وزین

44

خانه خورشید

سناء کریمی

سجاد ربیعی

45

دخترک آت آشغالی

شلاله خیری-

محمد زارع

محمد زارع

46

درخت

ساره شفیعی پور

 انجمن هنرهای تجسمی انقلاب اسلامی دفاع مقدس

47

درخت اژدها

عرفان ملک حسینی

کیان کیانی

48

درخت کهنسال

فرنوش عابدی

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ـ فرنوش عابدی

49

دیپلماسی امریکایی

(قسمت اول)

سعید ترخانی

سعید ترخانی

50

روز نو

هاجر مهرانی

پروین تجوید

51

ریفیل فیری

مریم کتان فروش

مریم کتان فروش

52

زر ماکارون

محمد خیراندیش

محمد خیراندیش

53

سکوت

رضا ترک زبان

رضا ترک زبان

54

سیتی چنجر

سید عقیل حسینیان نسب

جواد زری نیا

55

سیرکوگرافیک

فرید یا حقی - داوود مرگان

استودیو چپ چین

56

سیستمهای حمل و نقل

احسان دهقانی

احسان دهقانی

57

صدای پای نوروز

سیمین تجوید

مرکز پویانمایی صبا

58

نیروی صلح

علی لطفی

(کارگردان فنی و هنری )

شرکت پویامهر

59

صندوق امانات بانک مسکن

سعید ترخانی

سعید ترخانی

60

عروسک چینی بابا

علی زارع قنات نوی

علی زارع قنات نوی

61

 

غفلت

 

برزو فرشاد

حسین مظلوم و

صداوسیمای مرکز

سیستان و بلوچستان

62

فصل کتاب تهران

رامین بهادری

علی شیشه گران

63

فوتبال مدرن

رضا علی اکبریان کاهانی

مرکز پویانمایی صبا و

حرکت کلیدی

64

قایم باشک

ابوالفضل رازانی

ابوالفضل رازانی

65

قصه های بزبزک

عابدین محمدی

مهرداد شریعت زاده

66

قصه های خوب برای بچه های خوب

مجید محمدی وموسسه

یک لحظه خیال

مرکز پویانمایی صبا

67

قصه های شیفولی و نی نی

صهبا صمدی

مرکز پویانمایی صبا و

عباس صالحی فر

68

قلب مترسک

بهزاد کزازی

امور سینمایی کانون

پرورش فکری کودکان و

نوجوانان

69

قور قوری و پدرش

مریم  مکی نژاد ـ

سمیه مکی نژاد

محمدرضا حسایی

70

کاردستی

مریم السادات طباطبایی

مریم السادات طباطبایی

71

کمک

مهناز یزدانی

حسین نظرپور

72

کوتاه مثل زندگی

آرمین سلیمان بروجردی

آرمین سلیمان بروجردی

73

کودکان بلوط

سعادت رحیم زاده

حسین ساری و مرکز پویانمایی صبا

74

کولر خندوانه

مرتضی نائیجی
هاجر مهرانی

جواد فرحانی

75

گدا

محمد رضا غلامی

محمد رضا غلامی

76

گل و بلبل ،پشت و رو نداره

مهدی آقاجانی

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

77

گنجینه

سعید ترخانی

مسعود صفوی و مرکز

پویانمایی صبا

78

لاشخور

امین حق شناس

امین حق شناس

79

لحظه های وزوزی

فاطمه شریعت ناصری

یونس اندیمه

80

ماجراهای پیتر پاندا

رسول زرین

مسعود مرادی

81

ماجراهای دکتر زیباساز-

قسمت دوم

امیرپویا افضلی پور

امیرپویا افضلی پور

82

مال من است!

مریم کشکولی نیا

محمد حبیبی و جشنواره مقاومت انجمن هنرهای تجسمی

83

ماهی +گربه

نرگس رستمی معز

نرگس رستمی معز

84

 

ماهی سرخ شده

 

لیلا خلیل‌زاده

 

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

85

مجموعه انیمیشن هزار و یک داستان

(خرگوش دهمی)

ریحانه کاوش

علی رئیس


 (صدا وسیمای مرکز اصفهان)

86

مراقبت از فرزندان در ایستگاه مترو

احسان دهقانی

احسان دهقانی

87

مرد پروانه ای

امیر مهران

جشنواره هنر مقاومت

88

زندگی مورچه گان
 
(خارج از مسابقه)

مهرداد شیخان

امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

89

موزه

بهروز یغماییان ـ

آبتین یغماییان

مرکز پویانمایی صبا

90

مومو

هادی طبسی ـ

رسول زرین

امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

91

نادان

شهرام شیرزادی

مرکز پویانمایی صبا

92

نه

محمود فخری نژاد

محمود فخری نژاد

93

نیروی چی

فائزه سپهر صادقیان

اشکان رهگذر

94

هفت پیکر، گنبد سیاه

کیاوش جاهدپارسا

کیاوش جاهدپارسا

95

هفتمین همایش تخصصی حمل و نقل و ترافیک

فرید یا حقی - داوود  مرگان

استودیو چپ چین چپ چین

96

همسایه ها (مروارید)

عبداله علیمراد

مسعود صفوی

97

همی و دوستان

روانبخش صادقی

روانبخش صادقی وسازمان زیباسازی شهرداری تهران

98

هویت

سید علیرضا گلپایگانی

انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس
 (بنیاد روایت)

99

و اینک انسان

ایرج محمدی رزینی

ایرج محمدی رزینی

100

وقت مسابقه

امیر ولیخانی

امیر ولیخانی

101

وقتی که بچه بودم

مریم کشکولی نیا

امورسینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

102

یاغشی ها- جانور یاغشی

جواد فتحی

خانه پویانمایی انقلاب اسلامی سازمان هنری رسانه ای اوج

103

یاور و دوستان

حمیدرضا علیقلیان

مرکز پویانمایی صبا

104

یک برخورد کوتاه

سمیه یزدان پناه

سمیه یزدان پناه

 

اسامی فیلم های ایران راه یافته به بخش مسابقه بین الملل

1

اختیار

شکیبا شعبانی

مرکز پویانمایی صبا

2

اینرو اونرو

مهدی علی بیگی

مهدی علی بیگی

3

آقای بنفش

عباس جلالی یکتا - حجت اعظم پور

احسان رسول اف

4

باغ خیال (مینای اصفهان)

هادی رحمتی

اتحادیه تعاونی های صنایع دستی استان تهران

5

بزغاله های ابری

حمید کریمیان

امورسینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

6

پدربزرگ

شیوا صادق اسدی

امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

7

پرنده

داوود مقدمی

داوود مقدمی

8

تمام زمستان هایی که ندیده ام

امید خوش نظر

مسعود صفوی

9

درخت

ساره شفیعی پور

انجمن هنرهای تجسمی انقلاب اسلامی دفاع مقدس

10

درخت کهنسال

فرنوش عابدی

مرکز گسترش سینمایی مستند و تجربی ـ  فرنوش عابدی

11

سیتی چنجر

سید عقیل حسینیان نسب

حسن محمودی و
دبیرخانه شبکه جوانان انجمن کلانشهرهای دنیا
(مترو پلیس) و گروه
مشاوران جوان شهرداری مشهد مقدس

12

سیرکوگرافیک

فرید یاحقی -

داوود  مرگان

استودیو چپ چین

13

کمک

مهناز یزدانی

حسین نظرپور

14

مجموعه انیمیشن هزار و یک داستان

(خرگوش دهمی)

ریحانه کاوش

علی رئیس%)9(


 (صدا وسیمای مرکز اصفهان)

15

هفت پیکر، گنبد سیاه

کیاوش جاهدپارسا

کیاوش جاهدپارسا

16

هفتمین همایش تخصصی حمل و نقل و ترافیک

فرید یاحقی - داوود مرگان

استودیو چپ چین چپ چین

17

و اینک انسان

ایرج محمدی رزینی

ایرج محمدی رزینی

18

وقتی که بچه بودم

مریم کشکولی نیا

امورسینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

 




اجراء و پشتیبانی: طاهره ده بسته